Minőségbiztosítási technikus - Veszprém

Partnerünk a gépjárművek legkülönbözőbb kategóriáihoz tervezi, gyártja és értékesíti termékeit, és mára az észak- amerikai, európai és ázsiai piacok domináns autógyártóinak partnereként a világ legnagyobb autóipari beszállítóinak egyikévé vált.
Új lehetőség nyílt az alábbi pozícióba:

További információk

Feladatok
  • Termékek minőségének biztosítása vizsgálatokkal Ellenőrzési tervnek (Control Plan) megfelelően
  • Rendszeres ellenőrzések elvégzése (vizuális ellenőrzés, különböző mérőeszközök használata)
  • Műszakkezdéskor/ termékváltáskor gyártási folyamat indítása
  • Sorozatminták kezelése és utasítás szerinti ellenőrzése
  • Késztermékek/ Félkész termékek zárolása esetleges hiba fellépése esetén
  • Válogatások indítása alkatrészre/ félkész-, késztermékre
  • Heti termékauditok indítása a protokollnak megfelelően
  • Kieső termékek elsőszintű analizálása
  • Selejt könyvelés előkészítése
  • Munkakörhöz tartozó dokumentáció kezelése
Elvárások
  • Minimum befejezett 8 általános iskolai tanulmányok; érettségi vagy középfokú végzettség előny
  • Autóiparban vagy elektronikai gyártásban szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása