TESZT technikus - Veszprém

Feladatok
  • A tesztberendezésekhez tartozó karbantartási feladatok ellátása meghibásodás esetén
  • A tesztberendezések figyelése a potenciális hibák észlelése érdekében
  • Tesztberendezések biztonsági eszközének működésének biztosítása
  • Teszterek megbízhatóságának javítása érdekében karbantartási fejlesztésekben való részvétel
  • Felmerülő teszter problémák, hibák megoldásában való részvétel
  • Mérnökség munkájának támogatása
  • Szoftverek biztonsági mentéseinek készítése
  • Tesztberendezésekhez tartozó dokumentáció készítése, vezetése
  • Alvállalkozók munkájának támogatása megelőző karbantartás során
Elvárások
  • Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség (műszerész, elektronikai technikus)
  • Analóg és digitális elektronikai alkatrész és elektromos áramkör ismeretek
  • Kapcsolási rajz olvasása (villamos rajzjelek ismerete)
  • Villamos méréstechnikai ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Releváns tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk