Non-productivity buyer - Veszprém

További információk

Fő feladatai:

  • Indirekt anyagok beszerzése, pl. CAPEX
  • Rendelések kiadása, rendelések (át)ütemezése, aktuális beszállítások nyomon követése és fejlesztése SAP-ben
  • Részt vesz a regionális és globális stratégiai beszerzési feladatokban
  • Szállítói szerződéskezelés, cég irányelveinek való megfelelésének biztosítása
  • Költségcsökkentési programok irányítása
  • Havi jelentések elemzése
  • Kezeli a szállító által tárgyalt árakat, fizetési feltételeket, szállítási feltételeket

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év anyagbeszerzésben/nem gyártási anyagbeszerzésben (CAPEX) szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • B2B tárgyalási tapasztalat
  • Folyékony angolnyelvtudás elengedhetetlen, német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Excel ismeret, ERP rendszerek (főleg SAP) ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség és képesség több projekt egyidejű menedzselésére
  • Magas szintű szakmai feddhetetlenség és munkavégzés
  • Csapatmunka szellem
  • Eredményorientáció